FAQ
Які номінації представлені?
Ідеологічно вони розділені на три частини:
основні номінації, відзначають головні досягнення року;
спеціальні номінації, що були створені для звернення уваги на проекти, що створені в умовах нової реальності;
номінації Young Blood для талановитих перспективних артистів.

ОСНОВНІ НОМІНАЦІЇ:
Артист року
Трек року
Відео року
Внесок в індустрію

СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ:
Ком'юніті року
Колаба року
Подія нової реальності
Соціальна ініціатива в музичній індустрії

НОМІНАЦІЇ YOUNG BLOOD:
Young Blood Jury Choice
Young Blood People's Choice
Young Blood Jägermeister Choice.
А судді хто?
Вибирати тих, хто стане власником заповітних статуеток та призів Jager Music Awards, буде спеціальна експертна рада – провідні професіонали ринку, відомі музиканти, журналісти, промоутери, продюсери та інші ключові фігури музичного бізнесу.
За результатами таємного експертного голосування в основних номінаціях буде сформований шорт-лист з кращих музикантів року, по 3 в кожній номінації. Вибрані артисти будуть претендувати на перемогу в фінальному голосуванні експертної ради – воно і визначить найсильніших з крутих музикантів сезону.
Вплинути на результат голосування в основних номінаціях можете і ви, проголосувавши за вподобаних учасників на сайті.
Призи передбачено?
В якості призів за підсумками Конкурсу Переможцям надається:
• Номінація Young Blood Jury Choice – зйомка музичного відео (кліпу).
• Номінація Young Blood People's Choice – сертифікат номіналом 70 000 (сімдесят тисяч) гривень на купівлю музичного обладнання.
• Номінація Young Blood Jägermeister Choice – випуск вінілу із записами артиста та організація вечірки-презентації.
• Номінація Соціальна ініціатива – сертифікат на PR-супроводження проєкту.
Що таке номінації Young Blood?  
Young Blood – номінація премії, створена спеціально для підтримки перспективних новачків.
Номінація складається з трьох категорій Young Blood Jury Choice, Young Blood People's Choice, Young Blood Jägermeister Choice
 Боротися за призи номінацій Young Blood може будь-який музикант: для цього необхідно заповнити форму на сайті www.jagermusicawards.com.ua до 9 жовтня.
Чим раніше ти відправиш заявку та чим активніше буде підтримка слухачів, тим вище ймовірність набрати більше голосів і боротися за омріяні призи.
19 жовтня будуть опубліковані шорт-листи з 56 учасників для голосування на сайті, а також в гру вступають члени експертної ради, спільним рішенням вибираючи одного переможця. Імена переможців буде оголошено безпосередньо на церемонії нагородження. 
Що таке номінація Young Blood People's Choice?
У той час як члени журі будуть радитися і вибирати володаря головного призу, слухачі будуть вибирати своїх лідерів. Музиканти за підсумком першого етапу голосування слухачів, які опинилися в верхніх рядках рейтингу, будуть продовжувати боротьбу за увагу публіки. 19 жовтня відкривається другий етап голосування слухачів, в результаті якого визначається володар сертифікату на музичне обладнання. Все просто – ним стане той, хто набере найбільшу кількість голосів. Остаточні підсумки голосування будуть оголошені 21 листопада на церемонії Jager Music Awards.
Що таке номінація Соціальна ініціатива?
Соціальна ініціатива – номінація премії, що створена для нагородження діяльності артиста або функціонера музичної індустрії, що мала вплив на соціальні або індустріальні зміни.
Це подія про музику та для музики.
Це ініціатива у створенні проєкту поза політикою та комерцією.
Це музичний твір, що підіймає на поверхню складні соціальні питання.
Подати заявку на участь у цій номінації може митець, музикант, організатор або представник організатора соціальних акцій, культурних проєктів та заходів спрямованих на розвиток музичної індустрії в Україні.
Заявки подаються до 9 жовтня. 19 жовтня буде опубліковано шорт-лист номінації і саме користувачі сайту премії вирішуватимуть хто буде переможцем.
Як виглядає таймлайн Jager Music Awards?
  1. У період з «21» вересня по «09» жовтня 2020 року відбувається прийом Заявок на участь у Премії в Номінаціях Young Blood та Соціальна ініціатива.
  2. У період з «21» вересня по «9» жовтня 2020 р. кожен член Журі має запропонувати п'ять номінантів у кожній Основній номінації Премії та направити інформацію про свій вибір Директорату Виконавчого комітету. За підсумками обробки пропозицій членів Журі Директорат визначає трьох (3) Учасників в кожній основній Номінації, що були визначені лідерами в пропозиціях членів Журі і направляє результати назад членам Журі в день публікації всіх основних номінацій на сайті, а саме 19 жовтня 2020.
  3. Підсумки першого етапу Відбору публікуються на Сайті Премії не пізніше «19» жовтня 2020 року шляхом публікації трьох імен Номінантів у кожній відповідній Основній номінації та публікації імен 56 Учасників Young Blood, обраних Користувачами та Організатором в Номінації для молодих артистів на Сайті Премії.
  4. У період з «19» жовтня по «13» листопада 2020 року Користувачі можуть взяти участь у голосуванні на Сайті для визначення переможців Премії у Основних номінаціях та Номінаціях для молодих артистів, в порядку передбаченому цими правилами. При цьому кожен Користувач може проголосувати за одного Номінанта/Учасника Відбору тільки один раз та за необмежену кількість Номінантів/Учасників Премії. Організатором застосовується порядок ідентифікації Користувачів та виключення недобросовісних голосів Користувачів визначений цими Правилами.
Я не знайшов потрібної відповіді. Що робити?
Написати нам за адресою hello@jagermusicawards.com.ua! Ми завжди раді цікавим пропозиціям, діловим коментарям і новим друзям.