ЩО ТАКЕ JAGER MUSIC AWARDS?

Jager Music Awards - перша премія незалежної музики, спрямована на розвиток локальної сцени. Стиль і жанр не мають значення: все багатство звуковидобування - від саунд-дизайну до рок-н-ролу, від танцювальної електроніки до актуального хіп-хопу - зібрано в одному місці. Тут немає місця забобонам і закулісним інтригам, пафосним промовам і підкупленим суддям. Переможцями премії стають автори дійсно незалежною, правильної музики, обраної шляхом чесного голосування.

ЯКІ НОМІНАЦІЇ ПРЕДСТАВЛЕНІ?

Ідеологічно вони розділені на дві частини: основні номінації, відзначають головні досягнення року, та номінація Young Blood для талановитих перспективних артистів.
Основних номінацій десять:

  • група року
  • сингл року
  • відео року
  • хіп-хоп артист року
  • рок артист року
  • електронний артист року
  • лейбл року
  • подія року
  • DJ року
  • внесок в індустрію
І кілька призів у номінації Young Blood, які будуть присуджені шляхом голосування слухачів і журі премії.

А СУДДІ ХТО?

Вибирати тих, хто стане власником заповітних статуеток Jager Music Awards, буде спеціальна експертна рада - провідні професіонали ринку, відомі музиканти, журналісти, промоутери, продюсери та інші ключові фігури музичного бізнесу. За результатами таємного експертного голосування в основних номінаціях буде сформований шорт-лист з кращих музикантів року, по 3 в кожній номінації. Результати зі списком номінантів будуть опубліковані на сайті премії 20 жовтня. Вибрані артисти будуть претендувати на перемогу в фінальному голосуванні експертної ради - воно і визначить найсильніших з крутих музикантів сезону. Імена тріумфаторів будуть оголошені на урочистій церемонії, яка відбудеться в середині листопада. Вплинути на результат голосування в основних номінаціях можете і ви, проголосувавши за вподобаних учасників на сайті.

ПРИЗИ ПЕРЕДБАЧЕНО?

В якості призів за підсумками Конкурсу Переможцям надається:
• Номінація Young Blood: Приз – зйомка музичного відео (кліпу).
• Номінація Young Blood People's Choice: Приз – сертифікат номіналом 70 000 (сімдесят тисяч) гривень на покупку музичного обладнання.
• Номінація Young Blood Jägermeister Choice: Приз – випуск вінілу із записами артиста та організація вечріки-презентації.

ЩО ТАКЕ ГРАН-ПРІ YOUNG BLOOD?

Young Blood - номінація премії, створена спеціально для підтримки перспективних новачків. Боротися за призи конкурсу Young Blood може будь-який музикант: для цього необхідно заповнити форму на сайті www.jagermusicawards.com.ua до 12 жовтня. Через деякий час після старту прийому заявок ми оголосимо про початок голосування: чим раніше ти відправиш заявку та чим активніше буде підтримка слухачів, тим вище ймовірність набрати більше голосів і боротися за Гран-прі. Шорт-лист TOP30 для журі буде складатися з 20 учасників, які набрали найбільшу кількість голосів слухачів на першому етапі голосування. Ще 10 артистів потраплять в цей список незалежно від числа набраних на сайті голосів. Далі в гру вступають члени експертної ради, спільним рішенням вибираючи одного переможця. Ім'я володаря Гран-прі буде оголошено безпосередньо на церемонії нагородження. Втім, думка публіки теж буде враховано - спеціально для цього ми заснували Приз People's Choice.

ЩО ТАКЕ ПРИЗИ PEOPLE'S CHOICE?

У той час як члени журі будуть радитися і вибирати володаря головного призу, слухачі будуть вибирати своїх лідерів. Музиканти за підсумком першого етапу голосування слухачів, які опинилися в верхніх рядках рейтингу, будуть продовжувати боротьбу за увагу публіки. 20 жовтня відкривається другий етап голосування слухачів, в результаті якого визначаться володарі сертифікатів на музичне обладнання. Все просто - ними стануть ті, хто набере найбільшу кількість голосів. Остаточні підсумки голосування будуть оголошені 15 листопала на церемонії Jager Music Awards у Києві.

Хто переміг в 2018 році

Група року: Onuka
Сингл року: Alina Pash
Відео року: Alina Pash
Рок артист року: The Gitas
Хіп-хоп артист року: Kachevniki
Електронний артист року: Cape Cod
Лейбл Року: Masterskaya
Подія року: Block party
DJ року: Kolosova
Внесок в індустрію: Іван Дорн
Young Blood People’s Choice: Tenk
Young Blood Special Prize (Jury): Електромед
Young Blood Jägermeister Choice: Зэ Джозерс

ЯК ВИГЛЯДАЄ ТАЙМЛАЙН JAGER MUSIC AWARDS?

Я НЕ ЗНАЙШОВ ПОТРІБНОГО ВІДПОВІДІ. ЩО РОБИТИ?

Написати нам за адресою support@jagermusicawards.com.ua! Ми завжди раді цікавим пропозиціям, діловою коментарям і новим друзям.

Будь в курсi премії в соціальних мережах