FAQ
Які номінації представлені?
Ідеологічно вони розділені на три частини:
основні номінації, відзначають головні досягнення року;
спеціальна номінація, що була створена для підкреслення міжкультурності творів артиста/артистів та незвичайних поєднань;
номінації Young Blood для талановитих перспективних артистів.


ОСНОВНІ НОМІНАЦІЇ
Артист Року
Відео Року
Трек Року
Внесок в індустрію
Подія Року
Лейбл Року
Соціальна ініціатива

СПЕЦІАЛЬНА НОМІНАЦІЯ
Помішаний Артист Року

НОМІНАЦІЇ YOUNG BLOOD
Young Blood PEOPLE'S CHOICE
Young Blood JURY CHOICE
Young Blood JӒGERMEISTER CHOICE
А судді хто?
Вибирати тих, хто стане власником заповітних статуеток та призів Jager Music Awards, буде спеціальна експертна рада – провідні професіонали ринку, відомі музиканти, журналісти, промоутери, продюсери та інші ключові фігури музичного бізнесу.
За результатами таємного експертного голосування в основних номінаціях буде сформований шорт-лист з кращих музикантів року, по 3 в кожній номінації. Вибрані артисти будуть претендувати на перемогу в фінальному голосуванні експертної ради – воно і визначить найсильніших з крутих музикантів сезону.
Вплинути на результат голосування в основних номінаціях можете і ви, проголосувавши за вподобаних учасників на сайті.
Призи передбачено?
В якості призів за підсумками Конкурсу Переможцям надається:
• Номінація Young Blood Jury Choice – зйомка музичного відео (кліпу).
• Номінація Young Blood People's Choice – сертифікат номіналом 70 000 (сімдесят тисяч) гривень на купівлю музичного обладнання.
• Номінація Young Blood Jägermeister Choice – випуск вінілу із записами артиста та організація вечірки-презентації.
• Номінація Соціальна ініціатива – сертифікат на PR-супроводження проєкту.
Що таке номінації Young Blood?
Young Blood – номінація премії, створена спеціально для підтримки перспективних новачків.

Номінація складається з трьох категорій Young Blood Jury Choice, Young Blood People's Choice, Young Blood Jägermeister Choice.

Боротися за призи номінацій Young Blood може будь-який музикант: для цього необхідно заповнити форму на сайті www.jagermusicawards.com.ua до «10» жовтня.

Чим раніше ти відправиш заявку та чим активніше буде підтримка слухачів, тим вище ймовірність набрати більше голосів і боротися за омріяні призи.

«16» жовтня будуть опубліковані шорт-листи з 56 учасників для голосування на сайті, а також в гру вступають члени експертної ради, спільним рішенням вибираючи одного переможця. Імена переможців буде оголошено безпосередньо на церемонії нагородження.
Що таке номінація Young Blood People's Choice?
У той час як члени журі будуть радитися і вибирати володаря головного призу, слухачі будуть вибирати своїх лідерів. Музиканти за підсумком першого етапу голосування слухачів, які опинилися в верхніх рядках рейтингу, будуть продовжувати боротьбу за увагу публіки. «16» жовтня відкривається другий етап голосування слухачів, в результаті якого визначається володар сертифікату на музичне обладнання. Все просто – ним стане той, хто набере найбільшу кількість голосів. Остаточні підсумки голосування будуть оголошені «19» листопада на церемонії Jager Music Awards.
Що таке номінація Помішаний артист?
Унікальний музичний продукт одного або колаборації кількох артистів, що має міжстильове, міжкультурне підґрунтя, поєднання, мікс різних музичних жанрів, або ж залучення до музики інших видів мистецтв.
Як виглядає таймлайн Jager Music Awards?
  1. У період з «16» вересня по «10» жовтня 2021 року відбувається прийом Заявок на участь у Премії в Номінаціях Young Blood та Соціальна ініціатива.

  2. У період з «16» вересня по «9» жовтня 2021 року кожен член Журі має запропонувати п'ять номінантів у кожній Основній номінації Премії, а також у Спеціальній номінації (Помішаний Артист Року) та направити інформацію про свій вибір Директорату Виконавчого комітету. За підсумками обробки пропозицій членів Журі Директорат визначає трьох (3) Учасників в кожній основній Номінації, що були визначені лідерами в пропозиціях членів Журі і направляє результати назад членам Журі в день публікації всіх основних номінацій на сайті, а саме «16» жовтня 2021.

  3. Підсумки першого етапу Відбору публікуються на Сайті Премії не пізніше «16» жовтня 2021 року шляхом публікації трьох імен Номінантів у кожній відповідній Основній номінації та публікації імен 56 Учасників Young Blood, обраних Користувачами та Організатором в Номінації для молодих артистів на Сайті Премії.

  4. У період з «16» жовтня по «10» листопада 2021 року Користувачі можуть взяти участь у голосуванні на Сайті для визначення переможців Премії у Основних номінаціях та Номінаціях Young Blood, в порядку передбаченому цими правилами. При цьому кожен Користувач може проголосувати за одного Номінанта/Учасника Відбору тільки один раз та за необмежену кількість Номінантів/Учасників Премії. Організатором застосовується порядок ідентифікації Користувачів та виключення недобросовісних голосів Користувачів визначений цими Правилами.

Я не знайшов потрібної відповіді. Що робити?
Написати нам за адресою hello@jagermusicawards.com.ua! Ми завжди раді цікавим пропозиціям, діловим коментарям і новим друзям.