Правила
ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ПРЕМІЇ JAGER MUSIC AWARDS у 2020

1.Загальні положення

1.1.Премія «JAGER MUSIC AWARDS» (далі –Премія) проводиться з метою підтримки музичних виконавців і гуртів з області незалежної музики, спрямований на розвиток музичної індустрії та пошук талантів серед молодих виконавців.

1.2.Товариство з обмеженою відповідальністю «Баядера Логістик» (далі – Організатор), що є офіційним представником бренду Jägermeister та правовласника торговельної марки “JAGER MUSIC AWARDS" на території України, організовує та проводить Премію, з метою підтримки вітчизняної культури та сприяння її розвитку

1.3. Відбір номінантів та учасників Премії (далі-Відбір) - процедура пошуку, відбору та голосування за номінантів та учасників Премії, що проводиться Організатором відповідно до умов, передбачених цими Правилами проведення Премії «JAGER MUSIC AWARDS 2020» (далі – Правила) та чинного законодавства України.

1.4. Церемонія вручення Премії «JAGER MUSIC AWARDS» (далі-Церемонія) – це сучасне високоякісне шоу, що відбудеться 21 листопада 2020 року за участі окремих фіналістів Відбору та спеціально-запрошених Організатором гостей події.

1.5. Номінації 2020 року (далі – Номінації), що включають номінації для популярних артистів(далі -Основні номінації), зокрема:
  • АРТИСТ року
  • ТРЕК року
  • ВІДЕО року
  • ВНЕСОК В ІНДУСТРІЮ
  • КОМ'ЮНІТІ року
  • КОЛАБА року
  • ПОДІЯ НОВОЇ РЕАЛЬНОСТІ;
та cпеціальна номінація для соціально важливих явищ в музичній культурі(далі - Соціальна ініціатива в музичній індустрії) та Номінації Young Blood для молодих артистів (далі -Номінації Yоung Blood), зокрема:
  • Номінація Young Blood Jury Choice
  • Номінація Young Blood People's Choice
  • Номінація Young Blood Jägermeister Choice.

1.6 . Висвітлення підготовки, номінації, прийом заявок від учасників та здійснення голосування проходить на спеціально створеному сайті Премії www.jagermusicawards.com.ua (далі-Сайт ).

2. Організатор

2.1 Організатор проводить підготовку, контроль за відбором номінантів та учасників, організацію голосування на Сайті та проведення Церемонії вручення Премії .

2.2. Обрання номінантів в Основних номінаціях Премії та допуск учасників в Номінації Young Blood та Соціальна ініціатива в музичній індустрії Організатор здійснює через виконавчий комітет Премії (далі – Виконавчий комітет Премії). Виконавчий комітет Премії формується та затверджується Організатором.

2.3 До Виконавчого комітету Премії входять:
‒ Директорат (2 особи, обрані Організатором, що здійснюють адміністрування всіх етапів Відбору та вручення Премії , офіційно представляють Премію в ЗМІ);
‒ Експертний склад (далі- Журі), що формується з експертів щонайменше п'яти напрямків музичної індустрії, містить представників іноземних держав та щонайменше 4 міст України, та має Міжнародний статус. Організатор зобов'язаний щороку оновлювати склад Журі щонайменше на 30 % порівняно з його попереднім складом, з можливим залученням деяких переможців номінацій попередньої Премії.

2.4 Члени Журі мають право подавати кандидатів до участі в Основних номінаціях іншого члена\членів Журі. При цьому, члени Журі не мають права голосувати за власний музичний проект (менеджером, продюсером, участником, промоутером якого вони є). Усі голоси журі мають два ступеня перевірки на порушення: технічну (за допомоги спеціального програмного забезпечення) та контентну (за участі Директорату Премії).

2.5. Організатор має право здійснювати зміни у складі Виконавчого комітету Премії на власний розсуд.

3. Строки та етапи проведення Відбору та вручення Премії

3.1. Строки та етапи проведення Відбору та вручення Премії визначаються цим Положенням.

3.2. Відбір проводиться у період з «21» вересня по «13» листопада 2020 року включно в три етапи.

3.3. Перший етап.

3.3.1. У період з «21» вересня по «09» жовтня 2020 року включно відбувається прийом Заявок на участь у Премії в Номінації Young Blood (далі-Заявка) шляхом реєстрації учасників на Сайті Премії та розміщення аудіо твору, що відповідає умовам цих Правил. Під час реєстрації Учасник погоджується, що ознайомився з цими Правилами та зобов'язується їх виконувати.

3.3.2. У період з «21» вересня по «09» жовтня 2020 року включно відбувається реєстрація соціально важливих проектів (далі-Проекти), на Сайті Премії у номінації "Соціальна ініціатива в музичній індустрії".

3.3.3. У період з «21» вересня по «09 жовтня» жовтня 2020 року включно проводиться голосування Користувачів для визначення 28 найбільш популярних серед Користувачів Учасників в Номінації Yоung Blood, з числа зареєстрованих Учасників на Сайті Премії. При цьому кожен Користувач може проголосувати за одного Учасника Відбору тільки один раз та за необмежену кількість Учасників Премії. Ідентифікація Користувачів здійснюється через авторизацію за допомогою мережі Facebook.

3.3.4. У період з «21» вересня по «09 жовтня» жовтня 2020 року включно проводиться голосування Користувачів для визначення 3 найбільш популярних серед Користувачів проектів в номінації "Соціальна ініціатива в музичній індустрії" , з числа зареєстрованих проектів на Сайті Премії. При цьому кожен Користувач може проголосувати за один проект тільки один раз. Ідентифікація Користувачів здійснюється через авторизацію за допомогою мережі Facebook.

3.3.5. При підрахунку голосів Організатор може перевіряти справжність сторінки у мережі Facebook Користувача, що взяв участь в голосуванні. При цьому будуть враховуватись ознаки фіктивності (строк реєстрації, кількість постів та друзів й т.п.). У випадку виявлення ознак фіктивності сторінки Користувача мережі Facebook, його голос/голоси на Сайті не буде зараховано.

3.3.6. Організатор з метою унеможливлення недобросовісного голосування за одного Учасника/Номінанта/Проект Користувачами Сайта, зупинення маніпуляцій з голосуванням та перевірки справжності сторінок Користувачів, що беруть участь у голосуванні на Сайті має право обмежити загальний доступ Користувачів до інформації про хід голосування.

3.3.7. У період з «21» вересня по «09» жовтня 2020 року включно здійснюється робота Журі по відбору номінантів на нагородження в Основних номінаціях відповідно до цих Правил. Мінімальна кількість номінантів Премії, що допускаються до голосування членами Журі, в кожній з Основних Номінацій дорівнює п'яти(5), максимальна кількість таких Номінантів дорівнює п'яти (5). Для номінацій "Ком'юніті року", "Колаба року", "Подія нової реальності", "Соціальна ініціатива в музичній індустрії" кількість номінантів Премії, що пропонуються кожним з членів Журі становить 3 (три) особи у кожній з таких номінацій.

3.3.8. Журі керується у своїй роботі принципами неупередженості, об'єктивності та справедливості.

3.3.9. При розгляді заявок Учасників на участь в Номінації Yung Blood, а також при виборі Номінантів Журі керується такими критеріями:
‒ технічний діапазон і точність;
‒ якість звучання;
‒ музичність та інтерпретація;
‒ комунікація (донесення до слухача).

3.3.10. У період з «9» жовтня по «19» жовтня 2020 р. включно Директорат здійснює обробку пропозицій членів Журі щодо Номінантів у Основних номінаціях Премії та у підсумку визначає трьох (3) номінантів в кожній Основній номінації, а також номінацій "Ком'юніті року", "Колаба року", "Подія нової реальності", "Соціальна ініціатива в музичній індустрії", що були визначені лідерами в пропозиціях членів Журі і направляє результати назад членам Журі в день публікації всіх Основних номінацій на Сайті, а саме 19 жовтня 2020.

3.3.11. У період з «9» жовтня по «19» жовтня 2020 р. включно Директорат здійснює обробку заявок Номінантів у номінації Соціальна ініціатива в музичній індустрії. Директорат здійснює перевірку заявки на достовірність даних та відповідність критеріям номінації.

3.3.12. Не пізніше «15» жовтня 2020 року для участі в другому етапі Відбору в Номінаціях Young Blood, Директорат Виконавчого комітету, з числа зареєстрованих Учасників на Сайті, ґрунтуючись на якості та оригінальності розміщеного музичного твору, обирає додатково 28 Учасників , що не включають Учасників, вже обраних Користувачами.

3.3 .13. Номінанта, що входить до трійки лідерів в будь-якій з Основних номінацій та Учасника Номінацій Young Blood та Соціальна ініціатива в музичній індустрії, що бере участь в другому етапі Відбору, буде повідомлено про його включення до участі в другому етапі Відбору за контактними даними, вказаними в заявці або за адресою пошти, що є у публічному доступі.

3.3.14. Підсумки першого етапу Відбору публікуються на Сайті Премії не пізніше «19» жовтня 2020 року шляхом публікації трьох імен Номінантів у кожній відповідній Основній номінації та публікації імен 56 Учасників, обраних Користувачами та Організатором в Номінації Young Blood на Сайті Премії, а також шести учасників в номінації Соціальна ініціатива в музичній індустрії (троє відібрані Журі, та троє, що стали лідерами голосування Користувачів).

3.4. Другий етап.

3.4. 1. У період з «19» жовтня по «13» листопада 2020 року включно Користувачі можуть взяти участь у голосуванні на Сайті для визначення переможців Премії у Основних номінаціях (крім номінацій “Артист року", “Трек року", “Відео року", Внесок в індустрію"), Номінаціях Yоung Blood та в номінації Соціальна ініціатива в музичній індустрії, в порядку передбаченому цими правилами. При цьому кожен Користувач може проголосувати за одного Номінанта/Учасника/Проект Відбору тільки один раз та за необмежену кількість Номінантів/Учасників/Проект Премії. Організатором застосовується порядок ідентифікації Користувачів та виключення недобросовісних голосів Користувачів визначений цими Правилами.

3.4.2. Номінант, який набрав найбільшу кількість голосів користувачів у одній з номінацій Yung Blood, отримує два голоси до голосів Журі, номінант, який посів друге місце – отримує один такий голос. При визначенні переможця - Учасника у номінації Young Blood Juri Choice застосовується такий самий порядок врахування вподобань Користувачів.

3.4.3. Переможцем у номінації Young Blood People's Choice стає Учасник, що набрав найбільшу кількість голосів Користувачів на Сайті у відповідній номінації.

3.4.3. Члени Журі мають в кожній Основній номінації розставити рейтинг своїх уподобань ( 1,2 та 3 місце (Переможець) в строк до 13 листопада 2020р. та надіслали інформацію Директорату Виконавчого комітету шляхом заповнення уніфікованої анкети сервісу google.

3.4.4. Не пізніше «13» листопада 2020 р Організатор з 56 учасників, що беруть участь в другому етапі Премії, ґрунтуючись на якості і оригінальності розміщеного музичного твору, обирає Переможця у номінації Young Blood Jägermeister Choice.

3.4.5. Не пізніше «13» листопада 2020 р. Журі внутрішнім голосуванням визначають Переможців Премії в кожній з Основних Номінацій та номінації Young Blood Juri Choice, за умови врахування уподобань Користувачів відповідно до п.3.4.2 цих Правил.

3.4.6. Переможцем в номінації Соціальна ініціатива в музичній індустрії. стає Проект, що набрав найбільшу кількість голосів Користувачів на Сайті.

3.5. Третій етап

3.5.1. Оголошення та нагородження переможців Премії у всіх номінаціях проводиться «21» листопада 2020 року на церемонії нагородження Jager Music Awards 2020.

3.5.2. Учасники та Номінанти самостійно несуть витрати на проїзд, проживання, харчування та доставку своїх інструментів, необхідних для участі в трансляції Церемонії нагородження Jager Music Awards.

4.Призовий фонд Премії

4.1. Призовий фонд Премії (далі-Приз) формується Організатором і використовується виключно на виплати або надання послуг Учасникам Відбору.

4.2. Номінація Young Blood Jury Choice передбачає Приз Переможця у формі Сертифікату на зйомки музичного відео (кліпу) в межах бюджету в 110 000 (сто десять тисяч) гривень. Погоджуючись на одержання цього Призу Переможець дає згоду на включення бренду Jägermeister в кліп за погодженням з Організатором.

4.3. Номінація Young Blood People's Choice передбачає Приз Переможця у формі Сертифікату на придбання музичного обладнання в межах бюджету в 70000 (сімдесят тисяч) гривень.

4.4. Номінація Young Blood Jägermeister Choice передбачає Приз Переможця у формі Сертифікату на випуск вінілу із записами артиста тиражем 300 екземплярів та допомогу у влаштуванні організації презентації онлайн чи офлайн.

4.5. Номінація Соціальна ініціатива в музичній індустрії передбачає Приз Переможця у формі Сертифікату на PR-супроводження проекту на період до 5 тижнів (робота PR-спеціалістів та рекламні послуги) в межах бюджету в 50000 (п'ятдесят тисяч) гривень для популяризації соціальної ініціативи.

4.6. Організатор може вносити зміни у призовий фонд Премії, зокрема з метою його збільшення.

4.7. У разі відмови Переможця від Призу Журі він залишається в призовому фонді Організатора.

5. Учасники та Номінанти Премії

5.1. Конкурс в номінації Young Blood проводиться на території України і є відкритим, тому що пропозиція прийняти в ньому участь звернена до необмеженого кола осіб, які відповідають вимогам цих Правил.

5.2. До участі у номінації Yоung Blood можуть бути допущені особи, які мають відповідати таким критеріям:
- громадяни України або особи, які офіційно проживають в Україні на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні на момент реєстрації на Сайті в якості Учасника або публікації Номінантів на Сайті;
‒ яким на момент реєстрації на Сайті в якості Учасника виповнилося 18 років;
‒ які в період з 20 листопада 2019 по 21 вересня 2020 опублікували мінімум один новий твір на території України;
‒ які подали свій твір, заповнили Заявку на участь в Премії на Сайті згідно цих Правил.

5.3. Особи, що відповідають критеріям, подали свій твір, заповнили Заявку на участь в Премії на Сайті у відповідності до п. 5.2 цих Правил стають Учасниками Номінацій Young Blood.

5.4. У Відборі забороняється брати участь:

5.4.1 працівникам і представникам Організатора, афілійованим з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також робітникам і представникам будь-яких інших осіб, які мають відношення до організації та/або проведення Конкурсу;

5.4.2. особам, які пропагують порнографію, культ насильства чи жорстокості, розпалюють національну, соціальну або релігійну нетерпимість, порушують авторські та суміжні права або здійснюють інші дії, що порушують законодавство України;

5.4.3. В Номінаціях Young Blood забороняється брати участь Учасникам основних Номінацій Конкурсу. В разі виникнення ситуації, коли члени Журі подають до Основних номінацій музикантів\гурти, що подали заявки на участь у номінаціях для молодих музикантів - Директорат шляхом переговорів з відповідним Учасником узгоджує його подальшу участь в Премії в Основній або номінаціях для молодих музикантів. При цьому Учасник має залишитися тільки в одній категорії номінацій.

5.5. Заявка на участь у Відборі здійснюється через розміщення Учасником на Сайті такої інформації:
‒ Заявки учасника, яка має бути заповнена учасником особисто;
‒ фото учасника;
‒ аудіозапису виконання Учасником твору формати: mp3, але не більше 1 (одного) файлу) або дати посилання на завантажений музичний аудіозапис в соціальній мережі Soundcloud.com.

5.6. Вибір учасником музичного твору для заявки є довільним.

5.7. Факт реєстрації на Сайті означає, що Учасник Відбору ознайомився з цими Правилами і згоден з ними.

5.8. Подання заявки на участь у Відборі є також згодою Учасника на використання Організатором поданих фото- та аудіоматеріалів Учасника, зокрема їх розміщення на цифрових платформах Організатора (включаючи та не обмежуючись на Сайті, ютуб-каналі, сторінках у соціальних мережах тощо).

5.9. У разі перемоги у Відборі Учасник гарантує:
‒ взяти на прохання Директорату участь у церемонії вручення Премії, що відбудеться 21 листопада 2020 року;
‒ надати на прохання Директорату Премії пропозиції щодо музичного репертуару, який буде виконано учасником на церемонії вручення Премії;
‒ під час участі у церемонії вручення Премії на прохання Директорату виконати твори з музичного репертуару, який був попередньо погоджений Директоратом.

5.10. Учасник при заповненні Заявки та завантаженні аудіозапису твору гарантує, що завантажений аудіозапис не повинен містити елементи порнографії, пропагувати насильство і міжнаціональну ворожнечу або ворожнечу на релігійному ґрунті, будь-яких інших ознак, які можуть призвести до цивільної або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України; а також не повинен порушувати права конфіденційності, публічності, авторські або суміжні права третіх осіб.

5.11. Не повністю заповнені Заявки, які не відповідають умовам цих Правил повною мірою, можуть бути дискваліфіковані або залишені без розгляду Організатором.

5.12. Беручи участь в Відборі, особа, яка подала заявку, дає свою згоду на обробку його / її персональних даних за умови, що вся особиста інформація, в тому числі ПІБ, вік, номер контактного телефону та адресу електронної пошти, будуть використовуватися Організатором або уповноваженими ним особами, що діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних, виключно в зв'язку з проведенням Премії, і не будуть надаватися третім особам для цілей, не пов'язаних з цією Премією.

5.13. З моменту розміщення своїх аудіоматеріалів (далі – Твори) на сайті Премії Учасники дають свою Згоду (невиключну (просту) ліцензію) на використання Творів, розміщених на Сайті, Організатору виключно з метою популяризації та проведення Премії, для чого надається безстрокове право використання Творів на території всього світу такими способами:
‒ переробка Твору;
‒ публічна демонстрація Твору;
‒ доведення Твору до загального відома.

5.14. Учасник дає згоду на використання свого фотозображення з моменту реєстрації в якості Учасника. Дія даних прав надається безстроково з правом передачі третім особам.

5.15. Своєю участю в Відборі Учасники гарантують, що їх Твори, представлені на Відборі, не порушують майнових і / або немайнових авторських і суміжних прав третіх осіб.

5.16. В разі, якщо матеріали, розміщені на Сайті Відбору, не відповідають вимогам, зазначеним в цих Правилах, Організатор залишає за собою право дискваліфікувати та вилучити з Сайту такі матеріали на будь-якому етапі Премії. При цьому, до списку Номінантів/Учасників, що беруть участь у другому етапі Відбору, замість Номінантів, чиї твори були дискваліфіковані Організатором, можуть бути залучені інші Номінанти/Учасники на підставі відповідного рішення Директорату.

5.17. У разі невідповідності або порушення учасником Правил або чинного законодавства України під час проведення Відбору та підготовки Церемонії вручення Премії йому буде відмовлено в участі у церемонії вручення Премії або його участь у Премії буде припинено Організатором.

5.18. До включення до списку номінантів в Основних номінаціях можуть бути допущені особи, які мають відповідати таким критеріям:
‒ громадяни України або особи, які офіційно проживають в Україні на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні на момент реєстрації на Сайті в якості Учасника або публікації Номінантів на Сайті;
‒ яким на момент публікації Номінантів на Сайті виповнилося 18 років;
‒ які в період з 20 листопада 2020 по 17 вересня 2020 опублікували мінімум один новий твір на території України

5.20. Особи, які відповідають усім умовам, передбаченим цими Правилами, і яких було відібрано Журі для участі в основних номінаціях Конкурсу відповідно до вимог цих Правил, стають Номінантами Конкурсу.

6. Права та обов'язки Учасників

6.1. Учасник, який подає Заявку на участь у Відборі, зобов'язується:
– дотримуватися вимог цих Правил, чинного законодавства України та вказівок Директорату під час участі у Відборі;

6.2. гарантує, що:
‒ візьме участь у всіх етапах відбору та Вручення Премії в установлені строки та відповідно до умов Правил;
‒ не здійснював в'їзд на територію / виїзд з території Автономної Республіки Крим з порушенням законодавства України;
‒ поважатиме неполітичний характер Премії та не робитиме будь-яких заяв для пропагування будь-якої організації, установи, політичної справи, компанії, бренду, товарів або послуг у зв'язку з участю у Премії;

6.3. Учасники мають право відмовитися від отримання Призу, право на отримання якого виникло в результаті перемоги в Премії.

6.4. Учасники не можуть передавати і / або будь-яким іншим чином поступатися своїми правами, пов'язаними з участю в Конкурсі третій особі (особам) без письмової згоди Організатора.

6.5. Учасники зобов'язані дотримуватися Правил проведення Конкурсу та законодавства України.

6.6 Для отримання призів Переможець зобов'язується за запитом Організатора надати (пред'явити) всі необхідні документи й інформацію, зокрема паспортні дані та ідентифікаційний код.

7. Права та обов'язки Організатора

7.1. Організатор має право змінювати терміни та умови проведення Премії та визначення переможців шляхом розміщення відповідної інформації на Сайті Премії.

7.2. Організатор залишає за собою право дострокового припинення проведення Премії на умовах, передбачених законодавством України. Інформація про дострокове припинення проведення Премії буде розміщена на Сайті Премії.

7.3. Організатор не несе відповідальності у разі скасування / перенесення з вини третіх осіб відбору та Церемонії.

7.4. Організатор не несе відповідальності за порушення особами, які беруть участь в Відборі, прав будь-якої третьої сторони, в тому числі прав інтелектуальної власності. Беручи участь в Відборі, Учасник зобов'язується самостійно і за свій рахунок нести збитки, пов'язані з порушенням будь-яких прав третіх осіб, про що надають Організатору Згоду

7.5. Організатор не несе відповідальності за збої в мережі Інтернет та збої в роботі Сайту Премії, а також за дії організацій, що забезпечують їх роботу.

7.6. Журі має право видалити Учасника з числа Переможців до моменту оголошення переможця на церемонії нагородження за підсумками Відбору, в разі якщо у Журі виникають обґрунтовані сумніви в приналежності Учаснику прав на аудіозапис або підозри про недобросовісну поведінку Учасника з метою вплинути на результати Конкурсу. Журі та Організатор має право не розкривати причини дискваліфікації учасника і свої джерела інформації.

7.7. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Номінантами/Учасниками – крім випадків, зазначених у цих Правилах, або що відповідають вимогам чинного законодавства України.

7.8. Взаємовідносини Номінантів/Учасників Відбору та Організатора (а також уповноважених ним організацій) і суперечки, пов'язані з проведенням Відбору, будуть регулюватися законодавством України.

7.9. Якщо у Організатора з'явиться підстава для підозри Учасника в шахрайстві, обманних діях або недобросовісній поведінці (включаючи, без обмежень, маніпулювання змаганням, вибором переможця або Заявки; створення декількох акаунтів для подачі кількох Заявок або голосування; створення фіктивного аккаунта; або використання недостовірних даних), Організатор має право на свій розсуд дискваліфікувати Учасника, Заявку або особу, яку, він обґрунтовано вважає відповідальною за дію або має зв'язок з нею. При цьому, до списку Номінантів/Учасників, що беруть участь у другому етапі Відбору, можуть бути додані інші Номінанти/Учасники на підставі відповідного рішення Директорату Виконавчого комітету.

7.9. Організатор має право надсилати Учасникам і Користувачам інформаційні листи на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації на Сайті Відбору.

8. Адреса та реквізити Організатора:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Баядера Логістик»
02088, м. Київ, вул. Харченка Євгенія, буд. 42
п/р 26000020081374 у ПАТ «Банк Восток» м. Дніпро
МФО 307123, Код ЄДРПОУ 35871504
ІПН 358715026516, Витяг з реєстру пл. ПДВ № 1728094500017
Платник податку на прибуток на загальних підставах
Ел. адреса: jagermusicawards@gmail.com